Drzwi zewnętrzne

W czym tkwi sukces drzwi wytwarzanych w firmie DUDEK H&H?

Odpowiedź jest prosta:
po pierwsze – Jakość
po drugie – Perfekcyjne wykonanie
po trzecie – Uwzględnienie indywidualnych preferencji Klientów

Drzwi zewnętrzne - dostępne modele

Wszystkie modele znajdziesz w naszym katalogu

Niezwykła
Solidność wykonania

W porównaniu do innych tego typu produktów, domeną naszych drzwi jest niezwykła solidność wykonania, a ich różnorodność i kolorystyka zaspokajają najwybredniejsze gusta. Produkowane są z drewna klejonego – zarówno iglastego, jak i liściastego. Wielu dotychczasowych użytkowników chwali je za trwałość oraz bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną.

To nie wszystkie atuty: powierzchnie drzwi pokrywane są wielowarstwowym lakierem akrylowym renomowanych firm ZOBEL, GORI, SIKKENS i SIGMA. Drzwi zabezpieczone są skutecznymi, trzyblokowymi ryglującymi zamkami ROTO, WILKA z podwójną wkładką cylindryczną oraz szybą bezpieczną. Ozdobę stanowią szyby witrażowe, ornamentowe lub palone dobrane według życzenia Klienta. Dodatkowo drzwi zewnętrzne są ozdabiane granitami o różnych kolorach.

Oferujemy drzwi w 2 rozwiązaniach konstrukcyjnych

Drzwi
pasywne

Wyróżniają się lepszą stabilnością
i izolacyjnością poprzez panel o grubości 100 mm.

Dane szczegółowe

Drzwi
drewniane

Produkowane są z drewna klejonego – zarówno iglastego jak i liściastego o grubości 75 mm.

Dane szczegółowe

Drzwi zewnętrzne

Nie da się ukryć, że drzwi zewnętrzne są wizytówką każdego domu. To one zwracają przede wszystkim uwagę zarówno przechodniów, jak i przybyłych gości. Warto zdecydować się zatem na profile wykonane z wysokojakościowych surowców. Firma Dudek-Group jest producentem nowoczesnych drzwi wejściowych na wymiar. 

Jeśli szukasz solidnych drzwi zewnętrznych w określonej kolorystyce dla swojego domu, sprawdź naszą ofertę. Zajmujemy się produkcją różnorodnych, estetycznych, eleganckich i co najważniejsze bezpiecznych drzwi wejściowych, które pasują praktycznie do każdego budynku. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno typowe profile, które można zamontować w domu, jak i w biurze. 

Zalety drzwi zewnętrznych Dudek-Group

Do produkcji wykorzystujemy wysokojakościowe drewno klejone zarówno liściaste, jak i iglaste. Co więcej, profile te wykańczane są elementami ze stali nierdzewnej, a także są malowane kolorami dostępnymi w palecie RAL. Drzwi naszej produkcji wyróżniają się przede wszystkim świetną termoizolacją. Nie przepuszczają ciepła na zewnątrz. Co więcej, są ognioodporne i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na zmienne czynniki pogodowe. Kolor nie matowieje i nie blaknie z upływem lat. 

Zamawiając w naszej firmie drzwi zewnętrzne, otrzymujesz również komplet 3 kluczy oraz gwarancję producenta. Co więcej, dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów, dlatego z chęcią wykonamy drzwi na indywidualne zamówienie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Szukasz drzwi? zadzwoń - doradzimy

Zadzwoń do naszego doradcy, który pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich wymagań i budżetu.