Dudek Group

Drzwi drewniane

Oferujemy szeroką gamę solidnie wykonanych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Wysoka jakość to standard co czyni nas liderem.

Zalety drzwi dudek

Drzwi przeciwpożarowe ei30 / ei60
Klucz
elektroniczny
Drzwi
pasywne
Przenikalność
ciepła
Drzwi
akustyczne
Wzmocniona
zasuwnica

Nasze drzwi drewniane

Oferujemy drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Wszystkie modele przygotowywane są w naszej rodzinnej  pracowni, z największą precyzją i troską o szczegóły.

Produkcja na wymiar, sprawia, że wytycznymi klienta, dzięki czemu są one w  100% dopasowane do preferencji klienta.  

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne powinny zapewniać dobrą izolację cieplną i akustyczną, ważne też, by spełniały funkcję antywłamaniową i były odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, na przykład wody i wilgoci. Właśnie takie modele dostępne są w naszej ofercie! Proponujemy drzwi z iglastego i liściastego drzewna klejonego o grubości 75 mm, jak również drzwi pasywne. Modele wyposażone zostały w trzyblokowe, ryglujące zamki, podwójne  uszczelnienia, pokryte zostały trójwarstwowym lakierem. 

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne to kolejna części naszej oferty. Proponujemy drzwi jedno- i dwuskrzydłowe, w różnym stylu i w szerokiej gamie kolorystycznej. W zależności od potrzeb i preferencji zdecydować się można na drzwi pełne lub z przeszkleniami, przylgowe lub bezprzylgowe, rozwierne lub przesuwne. Dobrze dobrane drzwi zapewnią izolację termiczną i zwiększą prywatność domowników, ale też staną się ozdobą danego pomieszczenia. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych informacji.

Nasze realizacje

Szukasz drzwi? zadzwoń - doradzimy

Zadzwoń do naszego doradcy, który pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich wymagań i budżetu.

Zamów montaż okien lub drzwi już teraz